| Love4ever.EU a întrebat:

Ajuta-ti ma va rog:X
Iubitul meu e plecat in Italia de 7 luni, as vrea sa ii trimit un mesaj care sa il faca sa se gandeasca din nou numai la mine si sa isi aminteasca de mine:X...Va rog, cel mai frumos mesaj primeste fundita:X plss.:* promit:X

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

(numele lui), ma gandesc mereu la tine, nu e zi sa nu apreciez efortul tau de a pleca si a aduce un ban, dar ma gandesc si la gandul ca imi este nespus de dor de tine si as da orice sa fi acum langa mine.
Ma consoleaza doar gandul ca inca te mai gandesti la mine si nu intorci capul pe strada dupa oricine, sper sa am dreptate si sa fiu singura care te face sa zambesti. Te iubesc enorm si astept sosirea ta.Te pup dulce a ta (numele tau).