| iubitha15 a întrebat:

Iubitul meu e plecat din tara timp de 4 luni avem 9 luni de cand suntem impreuna si a-si vrea sa ii trimit un mesaj ca intram in noul an. Va rog frumos ajutati-ma cu un mesaj.
P.s la noi cand va fi 00:00 la el e 23:00 cand sa ii trimit mesajul?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

O idee ar fi "Ma gandesc la tine. La multi ani, iubitule. Te iubesc". Simplu si de efect. Trimite-l la 12 ora noastra, ii va placea sa stie ca in mijlocul nebuniei ti-e dor de el.
PE DE ALTA PARTE, de ce naiba iti formulam noi mesajele pe care sa i le trimiti? Din toata iubirea ta pentru el nu rasare nici macar un gand pe care sa i-l spui? Credeam ca dificultatile de exprimare verbala a afectiunii sunt insusiri barbatesti.