| adinutza_9584 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine! Astazi iubitul meu a plecat in italia, suntem impreuna de 1 an si 2 luni, si tinem foarte mult unul la celalalt! Vreau sa'i trimit un sms inainte sa iasa din tara, in care sa'i spun ceva de genul ca il iubesc, si ca o sa'l astept oricat. Multe chestii de genul asta! Pleaase help me! Scrie'ti cateva randuri frumoase. Fundita:X

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Waiiii crying M-ai facut sa plang...Si prietenul meu e departe si mi-e tare greu fara el sad Vezi ca ai putut si fara ajutor :X Bravo! :*

sad

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Adinutzabig grin,mai frumos de atat nu se putea:X

| pink10 a răspuns:

Nu trebuie sa iti spunem noiwinking Inima trebuie sa-ti spuna ce sa scriiwinking Il iubesti doar, nu?
Succes!:*

| ruPfashu a răspuns:

Scrie fix ce ai pe inima. Ce o sa iti zica altii prea putin conteaza. Cu siguranta cateva cuvinte zise din inima, o sa conteze mai mult decat randurile altora.

| Christina a răspuns:

Scrie-i ceea ce simti tuwinking

| lyTTTT a răspuns:

Alfabetul incepe cu litera * a*, numaratoarea cu * 1*, tristetea incepe cu o lacrimacrying, bucuria cu un zambet happy, iar fericirea mea incepe cu tine love struck :X love struck! te iubesc love struck

| adinutza_9584 explică:

I'am scris exact ce am simtit. Va scriu si voua aici sa vedem ce parere aveti! Acum cand stiu ca vei fi departe, incep sa te pretuiesc mai mult! O sa fi mereu in gandurile mele. Chiar daca distanta asta va fi intre noi, tu mereu vei fi langa mine, pentru ca din inima mea nu te va scoate nimeni niciodata! Mereu te voi pastra langa sufletul meu. Si atunci cand imi va fi greu, o sa ma gandesc la tot ce a fost frumos intre noi. Te voi astepta oricat, pentru ca numai langa tine am fost si voi fi fericita! Te iubesc

| adinutza_9584 explică:

Multumesc Diana!

| adinutza_9584 explică:

O sa'mi fie asa greu fara el...sad dar am incredere in iubirea noastra, si incercarea asta o a ne apropie si mai mult! Pink10 fi tare! Trecem noi peste toate