| fghjklkj a întrebat:

Cum pot sa-i demonstrez unei fete c-o iubesc?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Pai.fetelor le place sa le gadili,sa le voresti frumos, sa le asculti problemele, sa te uiti in ochii lor, sa le faci complimente, sa le iei apararea. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| RemusAndrei a răspuns (pentru VampireBlood):

Gadi-gadi-gadilaughing

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Folosind teoria lui Pitagora!

| RetardedRacoons a răspuns:

Arata-i puta!

| adrianamara a răspuns:

Eu cred ca daca cu adevarat o iubesti o sa-si dea ea seama, dragostea se simte!

Răspuns utilizator avertizat
| claustrofob a răspuns:

Buna! Pai trebuie sa-i demonstrezi prin fapte, sti ca ele conteaza mai mult decat orice vorbe. Fa mici gesturi pentru ea prin care sa-i arati afectiunea ta fata de ea. Succeshappy

| MikKinder98 a răspuns:

Violeaz-o!

| SabinaSabina a răspuns:

Pai ofera-i lucruri dragute, iai apararea cand are nevoie, de fiecare data cand vorbesti cu ea uitate in ochii ei intens, si sa nu stai toata ziua pe capul ei