| anonim_4396 a întrebat:

AJUTATI-MA VA ROG!
Cum v-am mai zis vreau sa plec de acasa la iubitul meu.Multi m-au sfatuit sa il prezint parintilor si asta am incercat sa fac dar a fost un DEZASTRU!
Iubitul meu a zis ca o sa le zica, ca ma v-a lasa sa merg la scoala, sa stau la mine acasa, doar sa fie de acord cu relatia noastra.
-Cum am intrat pe usa cu el tatal meu a inceput sa tipe "sa dau tiganu' afara" si chiar a sarit la el sa il loveasca! Ma intreb ce parere are acum despre noi? Mama si tata m-au certat si l-au dat afara, el nu a vrut sa plece dar i-am zis ca e mai bine asa.
-Tatal meu m-a agresat!
Dupa ce a plecat... tatal meu m-a lovit! Nu stiu ce sa mai fac, mi-au luat catelefonul si acum astept sa intre pe mess sa imi cer scuze pentru ei.
-
Nu imi suport va rog acum ce sa mai fac? Ajutati-ma!

14 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Pastreaza cu el o relatie la distantza...adica fiecare la casa lui...

| NeneaGogu a răspuns:

mai marine, din cauza ta mi-am luat o palma de la tata, mi-a zis :
- Ba, ce-ai de te pui cu el, nu vezi ca are mintea odihnita?
asa ca ai castigat, ma dau predat dar, ca trebuie sa existe si un dar, se intalneste om cu om dar "sportiv" cu Baduboy?

| NeneaGogu a răspuns:

Http://happyhour.protv.ro/......uni.htmlla faza asta mai ai ceva de comentat mai omu care nu-i gaseste loc prin cluburi

| Uoana a răspuns:

Goguleeeerolling on the floor)))))))))))mor

| NeneaGogu a răspuns (pentru Uoana):

daca tu mori vreau sa mor si eu! murim impreuna?

| Uoana a răspuns (pentru NeneaGogu):

Sigur.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Uoana):

sigur asa de ochii lu lumea sau chiar ti-ai pus in gand sa ma omori? laughing vezi ca m-ai exista cineva. stai la coada

| Uoana a răspuns (pentru NeneaGogu):

rolling on the floor)))))))))))

| Uoana a răspuns (pentru NeneaGogu):

Ce porti in picioare, acum ca a venit primavara?

| NeneaGogu a răspuns (pentru Uoana):

de ce, vrei sa te fac o tura cu mergatorii mei?hee heehee hee

| Uoana a răspuns (pentru NeneaGogu):

Da, da

| NeneaGogu a răspuns (pentru Uoana):

neeeaahh!sigh nu te urci tu in tico al meu day dreaming

| Uoana a răspuns (pentru NeneaGogu):

laughing) bine ma' gogule..hai ca te las sa te uiti la Neata cu Razvan si Dani

| ingerashdoolce a răspuns:

Pisy eu zic sa pleci la el nu e nici.o faza.adica si eu am patit la fel... apoi am plecat si ai mei nu au mai venit dupa mine