| anonim_4396 a întrebat:

AJUTATI-MA VA ROG!
Cum v-am mai zis vreau sa plec de acasa la iubitul meu.Multi m-au sfatuit sa il prezint parintilor si asta am incercat sa fac dar a fost un DEZASTU!
Iubitul meu a zis ca o sa le zica, ca ma v-a lasa sa merg la scoala, sa stau la mine acasa, doar sa fie de acord cu relatia noastra.

Cum am intrat pe usa cu el tatal meu a inceput sa tipe "sa dau tiganu' afara" si chiar a sarit la el sa il loveasca! Ma intreb ce parere are acum despre noi? Mama si tata m-au cerat si l-au dat afara, el nu a vrut sa plece dar i-am zis ca e mai bine asa.

Tatal meu m-a agresat!
Dupa ce a plecat... tatal meu m-a lovit! Nu stiu ce sa mai fac, mi-au luat catelefonul si acum astept sa intre pe mess sa imi cer scuze pentru ei.

Nu imi suport va rog acum ce sa mai fac? Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| NuExista a răspuns:

Daca il iubesti nu renunta la el.eu una nu as face asta.
Sunt parintii tai.ei te'au crescut.dar el e iubitul tau.nu al parintilor tai.lupa pentru relatia asta.mai bine gandeste'te cum sa iti gasesti ma bine cuvintele sa le spui alor tai cat de mult inseamna el pentru tine.decat sa ast sa-ti ceri scuze de la el. daca te iubeste o sa inteleaga. vorbiti amandoi si vedeti cum e mai bine. happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atata timp cat prietenul tau nu e intr-adevar un rrom ...atunci tatal tau e un bou notoriu!
. sunt parintii tai, ii suporti chiar daca sunt idioti!
daca baiatul acela tine intr-adevar la tine. atunci o sa te ierte!
pana la urma tu nu ai gresit cu nimic...

| elizuca_6855 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti ca v-a fii un esec, eu l-am prezentat parintilor de acum 9 luni si nici pana acum nu sunt de acord,nu s-au mai obisnuit cu ideea,ne vedem pe furish, ne ferim mereu de ai mei. daca vrei imi dai id-ul tau si vorbim mai multe pe mess, si iti pot spune un pic mai multe.ok?

| teodora_9673 a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva da la mine barem era prietenul de vina si am ajuns dupa 3 ani sa-mi dau seama ca nu ma merita deloc, vezi ca si parintii pot avea dreptate acu am un prieten super si sunt de acord si parintii ne intelegem super, asta iti doresc si tie