| AdrianBraga a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Miine e sarbatoarea sfintul valentin si valentina si as dori sa felicit fetele din clasa noastra(sunt 9 la numar)Ma puteti sfatui ce sa fac ceva cadou? Dau funda. Urgent!

3 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Le cheama pe toate 'Valentina' sau esti indragostit de toate 9? Glumesc; ai putea sa le oferi un cadou sau sa le scoti la un suc de 1, 8 martie mai degraba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut dă le bani să î și ia fiecare fată ce vrea, așa e normal, că nu știi gusturile fiecărei fete, sau mergi cu ele și fă le cinste la mc donald s.

| AdrianBraga explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristidinbucuresti nu-i rea ideea dar ...Sunt clasa a VI-a "A" si ar fi prea mult ceva mai simplu dar oricum raspunsul e bun dar ceva mai smplu.