| marmeladka a întrebat:

Salut ajutati-ma urgent.Am nevoie de poezii,informatii,sfaturi utile, jocuri de Sfintul Valentin & Valentina (ziua indragostitilor)in romina dau funda.

3 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Nu trebuie sa copiezi nimic dupa net pentru ca ai toate sansele sa dea de el la un momendat.Ar fi frumos sa sa ii faci o simpla surpriza o felicitare facuta de tine un cadou dragut, o surpriza romantica depinde de ce fel de persoana este. Fa ceea ce crezi tu ca ii va place eu cred ca va aprecia orice gest pe care il vei face tu. Iar cu jocurile nu stiu ce sa iti zic pentru ca este ziua indragostitilor deci puteti pur si simplu sa faceti ceva romantic nu cred ca exista jocuri de asa natura

| biutza1997 a răspuns:

Te iubesc, nu ma uita
de-aia-ti spun uite asa
esti comoara cea mai mare
care nu are valoare.

te iubesc atat de mult
incat vreau sa te sarut
luna de pe cer ti-as da
ca sa fiu aleasa ta (ca sa fi iubita mea-daca esti baiat)

te iubesc asa de mult
incat pozele le-ascult
ele-mi zic povestea noastra
ca si cum ar vrea sa iasa
sa iasa si sa ne spuna
drum bun si o viata buna.

Te iubesc

| Myno_Minodora_1998 a răspuns:

Uite aici -> http://www.ziua-indragostitilor.ro/home.html
Sper ca te-am ajutat.