| adriana97_5200 a întrebat:

Ajutati-ma. vreau un film de dragoste... dar vreau sa plang dati-mi exemple de filme de dragoste...

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

Prefereatele mele sunt
1-A WALK TO REMEMBER o sa plangi sigur este vroba despre o poveste de dragoste intre doi adolescenti care este oprita de catre moarte
2.Remember me o sa plangi si la asta
3.The last song... la fel o sa plangi pe parcurs pentru ca inceputul este mai happy dar dupa ...chiar vei plange
4. Titanic
fundită?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

The Notebook.

| gHelena a răspuns:

Pe langa "Titanic" (in cazul in care nu l-ai vazut deja) iti recomand si "If only". Ca tot veni vorba de filme bune, trebuie sa vezi "Fortareata" ( e aboslut genial, iar muzica e superba, impresionanta). Un gand bun, Elena.