| Adytza_8689 a întrebat:

Ajutoooorr...crying nu stiu ce sa fac m`am indragostit lulea de un baiat mai mare ca mine cu 3 ani si nu stiu cum sa fac sa afle ca il iubesc ca eu una nu ii zic nu mai pot... ajutorcrying```!crying

Răspuns Câştigător
| andreeah20mileycyrus a răspuns:

Pai poti sa-i spui adevarul pur si simplu si atunci o sa afli ce simte si el... daca nu esti sigura pe tipe inseamna ca este o dragoste trecatoare

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Mai intai trebuie sa te gandesti daca ai sanse la el. apoi ii arati prin priviri, poate aveti prieteni comuni, ii iei id-ul.etc

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Fa rost de nr lui si de id`ul lui!
O sa`si dea seama ce simti pentru el prin comportament!
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roagă o colegă să îi zică.:*

| Adytza_8689 explică:

Ioooi...dar ce sa fac cred ca stie ce simt pentru el crying nu pot fara el mai bine mooor crying((

| Mady_9659 a răspuns:

Poi spune-i că îl placi şi poate se schimbă ceva in viaţa ta happy.