| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU. Am mare nevoie de ajutor. Si rog seriozitate, va rog mult. Si va rog sa citiți tot, e foarte important pentru mine.

Deci, e vorba de un băiat. Si nu e genul de băiat ce rade de cineva, sau face pe cineva sa sufere intenționat. Nu, e drăguț si amabil si amuzant si are, are un suflet bun. Si eu m-am îndrăgostit Lulea de el. Il iubesc cu toată inima mea cea mică, dar il iubesc adevarat. Ma face sa rad, ma face sa zambesc, ma face sa ma simt asa specială. Dar, i-am spus-o, i-am spus ca il plac, nimic altceva. Si a spus ca putem vorbi in continuare, dar cum mai puteam vorbi cu el? Am suferit, mult, foarte mult, dar m-am ridicat si am luptat pentru el, si acum vorbim 3 ore pe si. Si da, eu încep mereu conversațiile, dar el scrie cel mai mult; adica scrie el ceva vede ca nu răspund si iar începe sa scrie. De ce l-am lăsat sa pătrundă in inima mea, nici eu nu stiu, dar stiu ca exista ceva-ceva, o scânteie, între noi. Poate va întrebați de ce il plac. Ei bine, pentru început, a fost doar asa, o iubire trecătoare. Apoi m-am îndrăgostit de ochii lui, si dupa ce știam deja ce simt acei ochi, știam ca il iubesc. Știam ca, atunci cand ma uitam la el si el se uita la mine, vedeam o caldura in el, cu toate ca avea privirea gen Bad Boy, avea o privire blânda....de acei ochi m-am îndrăgostit, pentru ca simțeau si vedeam ce simte si el. Si da, nu o sa il uit definitiv. Mereu va fi in inima mea. L-am iubit, il iubesc si il voi iubi mereu. Acum, e o mică parte din sufletul meu, si nu mai am ce face...

Deci va rog toate părerile si dau Funda+Vot. Si v-as fi foarte recunoscătoare dacă mi-ați zice toate părerile voastre. Vreau sa stiu ce credeți si voi. Ma place, simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te place in sensul in care tu ti-l doresti, dar poti avea in el un bun prieten, in sensul de amic, si nu-i putin lucru.

| SkyPilot a răspuns:

Nu iti face sperante desarte. Esti o amica, e o placere sa vorbeasca cu tine, dar daca era sa fie altceva ati fi fost impreuna cand I-ai spus ca il placi. Rareori o relatie precum cea pe care o descrii se va transforma in ceva mai mult.

| LiviuBz93 a răspuns:

Te va iubi si el cu timpul! Odata ce vorbiti atatea ore! Exista cevawinking

| Anonim340 a răspuns (pentru LiviuBz93):

Sigur? Adica asa crezi?