| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoor! Am nevoie de sfatul vostru! Deja baietii au inceput sa ma agasezi, cei de liceu, si eu acum trec pe a 9-a. Cum fac sa ii refuz in cel mai delicat fel astfel incat sa nu imi poarte pica? pentru ca eu deja am prieten de foarte mult timp si il iubesc enorm. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pur si simplu le spui ca deja ai o relatie care merge foarte bine si nu esti genu de fata care sa fie cu mai multi baieti deodata happy
Bafta!winking

| secsilicioasa a răspuns:

Exact cum a spus si CASTORUL (app ce nume)rolling on the floor in fineee LE spui ca ai o relatie si ca nu iti place sa o strici sau sa te implici in mai multe relatiiwinking SucceS!