| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoor! Am nevoie de sfatul vostru! Deja baietii au inceput sa ma agasezi, cei de liceu, si eu acum trec pe a 9-a. Cum fac sa ii refuz in cel mai delicat fel astfel incat sa nu imi poarte pica? pentru ca eu deja am prieten de foarte mult timp si il iubesc enorm. Va rog ajutati-ma! K nu vreau sa mi-i pun in cap pe aia de liceu :-s

Răspuns Câştigător
| iepurash_9610 a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu. Si mie mi-e frica de liceu fiind boboaca. Eu cred ca ar trebui sa le spui cu frumosul ca nu esti interesata si ca nu ai prieten, iar daca nu inteleg ar trebui sa lasi deoparte teama ca nu te vor mai suporta. Prietenul si relatia ta conteaza mai mult asa ca ar trebui sa ripostezi. PUPICI:X

10 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Spune-le ca ai prieten si ca il iubesti mult; si daca esti intampinata cu maini pe fund sau pe sani (stiu eu cum sunt dracii de baieti in ziua de azi) atunci aia nu merita niciun respect, ba chiar repede-i! E o perioada mai aiurea pentru voi acum, dar vei supravietui! tongue

| Angelique a răspuns:

Le zici frumos ca tu ai deja un prieten si atunci sa-si ia gandul de la tinetongueceea ce nu inseamna ca nu puteti fi prieteni in continuarewinking

| Mayar a răspuns:

Un mumu?! Cei ala?

| Mayar a răspuns:

Sper sa mai ies vie din liceu...

| Mayar a răspuns:

Dara, doar nu le fac un ''mumu'' sau cum mosu' era ca sa ma lase in pace! ca doar nu-s parashuta! :O

| anaservic a răspuns:

Joaca-te cu ei! da-le sperante si apoi lasa-i sa sufere devil ii vei lasa raniti si tu vei iesi bine

| DraPraaHaarp a răspuns:

Eu nu inteleg de ce esti asa speriatalaughing adica in liceu e viata buna, nu ai de ce sa fii speriata, iti faci o gasca, fii naturala, vorbste cu ei frumos, nu fii salbatica si ai sa vezi ce bine ehappy totul e sa vorbesti frumos cu toti, sa le explici clarhappy

mumu=****hee hee

| DorelSudoru a răspuns:

Boboacelorlaughingsi eu sunt boboc pe mine de ce nu ma agata fetelecryinglaughingIi zici ca nu vrei si gata

| MeGustaaaaa a răspuns:

Simplu!
Spune-le ca ai prieten si probabil daca nu ai avea ai fi cu ei... Spune-le ca merita pe altcineva...Parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat