| Alinaaa03 a întrebat:

AJUTOR! ..Am facut cea mai mare gresal din lume. aveam parul pana la jumatatea spatelui...si ma tot enerva ca nu avea nici o forma asa ca m-am hotarat sa mi-l tund scurt de tot si acum mi aproape mana la umeri si ati putea daca va rog sa imi dati sfaturi cum sa mi-l cresc mai repede? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

3 CUVINTE:Ulei de ricin, REPET ulei de ricin(la radacina CA sa-ti creasca parul mai repede)FUNDA?:_D

3 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Suplimente cu vitamine, minerale si ai grija de el.O data pe saptamana la radacina ulei de ricin.

| Chunji a răspuns:

Sa iti tai varfurile in fiecare luna si cand te culci sa-l tii in coasa impletitarolling on the floor)
da` totusi puteai si thu` sa-ti intorci parul` ca sa para mai mic sau nu stiu` sa vezi cum ti-ar sta. adica si eu m`am tuns scurt da` am facut o proba sa vad cum mi-ar sta si imi sta superbig hug
sa nu mai faci prostia asta niciodatalaughing)

| Alinaaa03 explică:

Aha va multumesc :X :*