| NoName2 a întrebat:

Heii TPU! Am parut cat de cat des, este in forma de V si este pana la jumatatea spatelui. Nu tot timpul este drept, mai are si cute. Vreau sa ma tund mai scurt, putin subt umeri si nu stiu daca sa ma tund drept sau in V. Voi ce ziceti? puppy dog eyes3

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tie ti-ar sta bine "subt" umeri, in V.

| NoName2 explică (pentru neutrino):

Sub umeri, nu-s proasta

| dianainsta01 a răspuns:

Depinde foarte mult de compormatia fetei. nu cred ca te poate sfatui decat coafeza.

| Angel16ms a răspuns:

Tuns in V ti-ar sta mai bine, inscarit si poate un pic mai scurt pana pe umeri, ar fi o schimbare mai mare...happy

| uclelanitnelav987 a răspuns:

Depinde de ce coafuri vrei sa iti faci dupa.

| ioannayoa a răspuns:

In V, si eu tot asa sunt