| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Ce faci dacă ai picioare "paranteze" de la natură și primești critici de la băieți și în genere de la cei din jur?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ii rogi frumos sa bage 'botu' intre paranteze.Ce poti faci daca asa esti facuta de natura? Si eu am complexe, si nu doar unu.Insa sunt barbat, ma accept asa cum sunt happy

| Ana94 a răspuns:

Nu-i mai băga în seamă. Dacă văd că tu nu îi bagi în seamă şi că nu te deranjează defectul tău, or să se plictisească să se mai ia de tine. Cei care critică alte persoane asta vor: să vadă persoana tachinată frământându-se, aşa că nu le da această satisfacţie. Tu să fii mulţumită de tine însăţi, căci asta contează cel mai mult.

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ii ignori. Nu poti fi criticata pentru ceva ce nu depinde de tine. Poti sa incerci sa le ascunzi.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Astea sunt lucruri superficiale. in viata mai tarziu nu lucrurile astea conteaza. mai bine te concentrezi pe ce ai nevoie mai tarziu in viata. cand vei vedea problemele grele ale vietii vei uita de paranteze happy