| SweetCandySteffyLove a întrebat:

AJUTOR! INTREBARE MAI MULT PT BAIETI
Nu sunt sigura daca acel baiat ma place.
El face toate tampenile posibile sa ma faca sa raz.
El ma tachineaza.
El se inroseste cand vorbeste cu mine.
Cand trece pe langa mine ma atunge pe umar.
Odata s-a suparat ca nu i-am dat atentie.
MA PLACE SAU NU? VOI CE CREDETI
CE METODE AVETI CA SA IL CUCERESC?
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
De ce nu il intrebi pe el daca te place sau nu? E cel mai usor si cel mai sigur asa, de ce sa stai sa te gandesti, sa analizezi cand poti sa il intrebi.
Metoda de cucerire esti tu. Trebuie sa fii tu, el s-a indragostit de tine asa cum esti tu, cum te comporti tu.

| SweetCandySteffyLove explică (pentru LaLaura):

El este cu 2 ani mai mare ca mine. La cei mari e mai greu sa intrebi.

| LaLaura a răspuns (pentru SweetCandySteffyLove):

De ce ar fi mai greu sa intrebi?
Ti se pare mai usor sa te framanti sa iti faci scenarii,? poate el te place doar ca o amica si nimic mai mult.

| SweetCandySteffyLove explică (pentru LaLaura):

Ai dreptate. Mersi pentru sfat.

| LaLaura a răspuns (pentru SweetCandySteffyLove):

Nu ai pentru ce, si eu iti multumesc,

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă te place, și eu tind să cred că da, nu mai ai ce să cucerești. Tot ce trebuie făcut acum e să vorbești cu el despre asta și să continui să fii tu însăți.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e nevoie sa il cuceresti, e deja cucerit. Ce alte semne mai vrei?
Baiatul te place asa cum esti tu. Nu ai de ce sa joci un rol. Zambeste-i, priveste-l in ochi, vorbeste cu el. Daca vrei sa grabesti lucrurile, poti sa ii ceri sa te conduca acasa dupa ore si daca o face, sa ii spui ca ai vrea sa iesiti impreuna la o plimbare sau la un suc.

Răspuns utilizator avertizat
| seccret14 a răspuns:

Da deoarece fiecare băiat are anumite metode de a arata ce simt dar tie ti-as sugera ca sa te deschizi acestuia mereu sal asculti si impreajma lui mereu sa fii cu zîmbetul pe buze ca el să inteleaga restul depinde de el ascultam sfatul.

| seccret14 a răspuns:

Scuze si daca te iubeste el nu vrea să sameni cu altcineva doar sa fii tu însuti caci acesta este cel mai buna metodă