| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Ajutor! Mi-au aparut in jurul gurii[mai exact sub ea] 2 cosuri, unu intr-o parte si unul in cealalta.Nu au puroi, sunt foarte umflate.Cum as putea scapa de ele.pana luni?straight faceMultumesc mult

Răspuns Câştigător
| Jolie_6609 a răspuns:

Aplica un cub de gheata pe cosuri de cateva ori pe zi si o sa dispara si / sau foloseste zynerit. Daca nu iti dispar cosurile pana in ziua respectiva (ceea ce ma indoiesc) foloseste fond de ten.
Mult succes :*!

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ori sa te dai cu fond de ten, ori pui masti de argila. Dar cred ca pana luni nu prea poti scapa de elestraight face

| vlaaddd a răspuns:

Pune o bucatica de lamaie, poate iti trece.

| iuli a răspuns:

Foloseste Zineryt. E foarte eficient atat pentru tratarea cosurilor, cat si pentru a preveni aparitia acestora. Se gaseste in farmaci.

| Chowder a răspuns:

Iei Zynerit de la farmacie happyFunda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare dimineata trebuie sa iti cureti tenul(cu ceai, creme)apoi aplici o masca obtinuta din crema de mango si castraveti.Iti vor disparea foarte repede cosurile.