| Teo0stuff a întrebat:

De ce nu îmi merge să downladez S4? imi arata fereastra pe care ar tr sa imi arate cum se incarca va rog sunt disperat nu stiu ce sa fac!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De ce oare daca soliciti ajutor nu spui si ce inseamna S4? trebuie sa ghicesc cumva? Sunt importante explicatiile, pentru aprecierea situatiei. Oare nu intelegi? (daca explici ce se intampla ai sa primesti si o rezolvare explicita a problemei tale...de ex ce scrie in prima fereastra deschisa cand dai clik pe download)

| Clubstar a răspuns (pentru neluL):

S4 este un joc dar el nu a pus tot numele complet al jocului.Numele complet este S4 League

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor :(
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul