| PowerToYou a întrebat:

Am 1.68 si 12 ani.Sunt prea inalta?

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Dupa parerea mea nu esti deloc innalta, esti bine facuta.In clasa la mine sunt fete mai inalte ca tine si au tot 12-13 ani.
Nu ar trebui sa te critici pentru ca tu esti inalta e bine... le mananci seminte in cap alora mai pitice ca tine si fara ajutorlaughing
Trebuie sa te simti bine in pielea ta
Te pupacesc kiss
fundita? big grin

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti destul de inalta, insa nu exagerat, am si eu o colega in clasa care are 1, 66m decihappy

| Patricia a răspuns:

Nu, nu esti, stai linistitaoh go on

| cosmy6886 a răspuns:

Am una in clasa, are 12 ani si are 1. 72 laughing

| cosmy6886 a răspuns:

Fetele au o perioada de crestere mai devreme decat baietii. fetele pe la 10-13 baietii la 12-14, 15 (perioada cand cresc mai mult)

| cosmy6886 a răspuns:

Am 12 ani (baiat) si am 1. 63, nu esti chiar atat de inalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa.
Eu am 13 ani jumate si am 1. 64

| Denisa99_9358 a răspuns:

Pentru generatia noastra NU.Eu am 11 ani si inaltimea de 1, 65 acum depinde si de greutatea pe care o aitongue