| TheSmerh a întrebat:

Cum credeti. daca am 1.68 sunt prea inalta? (am 15 ani)

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti inalta deloc, esti numai bine

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, deloc.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, este in regula!

| DyNo a răspuns:

Nu, la varsta ta este inaltimea ideala.

| Gnomul a răspuns:

Este perfect asa, nu-ti fa griji deloc.

| AliveOne a răspuns:

Este ceva normal nu nu esti

| fadnox a răspuns:

Esti cu un cm mai inalta decat mine, eu zic ca e bine(mie mi se pare putin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu, nu ești prea înaltă dar nici scundă nu ești...

| val31989 a răspuns:

laughingNu esti deloc inalta, ba chiar sa zic scunda big grin, pentru ca o fata de la mine din clasa are 13 ani (in urma cu citeva zile i-a implinit) si are 1.63.Eu am 14 in curind si am 1.57 si as vrea mai inalta big grin, pentru ca fetele inalte arata mai bine. Eu zic ca la virsta ta e normala inaltimea.

| Lora1 a răspuns:

Nu! e o marime potrivitawinking

| daNN2000 a răspuns:

Nu, esti potrivita pentru varsta ta.

| madymadd a răspuns:

Nu esti deloc prea inalta dar in orice caz inaltimea este o mandrie eu am 1.80 15ani si ma mandresc cu asta.Nu ar trebui sa iti faci griji

| paulice a răspuns:

In nici un caz...cunosc fete care au 15 ani si au 1 70 si ceva...deci e bine happy

| TheArcher a răspuns:

Nu mi se pare a fi o problema daca esti prea inaltabig grin... fetele inalte au o alta alura decat cele scunde.In plus daca te'ai gandit vreodata la modeling...go for it!happy