| micutzadominatoare a întrebat:

Am 1.70 si 70 kg acum doi ani am slabit 20 de kilograme, iar acum as vrea sa slabesc inca 11, ca sa ajung la greutatea ideala, imi puteti spune cum sa slabesc rapind? intr-o sapptamana vreo 3 kilograme?

Răspuns Câştigător
| KDily a răspuns:

Eu slabesc foarte usor.ai putea slabi nemancand.si cand tie foame sa mananci fructe...big grinbig grinbig grineu asa slabesc. AA! era sa uit.si trebuie sa faci sport.eu slabesc cu abdomene. fac 100 de abdomene pe ziwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Mult sport combinat cu o dieta bogata in fructe si legume. N-ai cum sa dai jos 3 kilograme intr-o saptamana, dar o sa te ajute oricum.

| micutzadominatoare explică:

Am avut ambitie, acum aceaa ambitie a pierit nu pot sa nu ciugulesc ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca poti slabi 3 kilograme intr-o saptamana dar solutia mea este:sa mananci putin si des, sa faci sport, sa nu ai stres.