| lola_2540 a întrebat:

Am 12 ani, 1.70 si 40 kg. E normal? sa ma mai ingras? eu am incercat dar oricat as manca, nu pun nimic pe mine. oricum nu arat ca un bat, pentru ca sunt inalta si pot sa zic ca imi iubesc corpul.multi zic"mai ingrasa'te, fetito!" dar eu le zic ca mai bine sa arat ca mine decat sa fiu cat un balon. voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu am 14 ani, 1, 68 si 53 de kilograme si as vrea sa ma ingras, dar nu potstraight face Ma rog, daca tu esti multumita de corpul tau atunci totul e ok>big grin

| narcisa a răspuns:

Ar trebui sa te ingrasi dar daca tu te simti bine asa nu vad de ce sa o faci.

| ladygaga a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar cred ca esti super slaba, cred ca arati ca un schelet.

Eu am 1. 65 aproape, 14 ani si in jur de 42-43 de kg si sunt foarte slaba.

La inaltimea ta ar trebui sa ai vreo 60 de kg, deci eu zic sa te ingrasi cat mai repede.

| 009 a răspuns:

Si eu am tot 12 ani numai ca 1. 67 si 45kg... dupa parerea mea nu ar trebui sa te mai ingrasi(mai ales daca iti iubesti corpul)happy

| Aiwendil a răspuns:

Sunt de acord cu tine. E mult mai bine sa fii slab si sanatos decat gras si bolnav. Dar nici slaba exagerat.Chiar daca mananci mult metabolismul tau e de vina.Ai un metabolism bun si de aceea nu te poti ingrasa.
Bye!

| Fetita a răspuns:

Esti mai inalta ca mine laughing...eu am 17 ani si 1. 65 tongue Oricum nu are sens sa te pui pe ingrasat pentru ca multe fete ar vrea sa arate ca tine, crede-ma. Ai grija de uhappy

| T a răspuns:

Pai cred ca esti cam slabuta, dar daca tu te simti bine in corpul tau atunci nu trebuie sa te ingrasi. Daca totusi vei vrea vreodata sa te ingras, exista "diete de ingrasare" pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu am 1, 65 si 47 kg.sunt slabutza tare.nu stiu ce sa zic de tine. sincer daca te simti bine in corpul tau, e super, si nu trebuie sa faci vreo schimbare...>big grin