| deUts a întrebat:

Am 13 ani.1.62 inaltime.57 kg.

sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Daca aveai peste 62 de kg atunci erai grasa.Ma gandesc ca esti destul de bine, dar nu ne intreba pe noi. Uita`te in oglinda si intreaba`te u pe tine daca esti grasawinking

10 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Da, cât un tanc rusesc. rolling eyes

| Mrlove a răspuns:

La 13 ani ar trebui sa ai 42 de kg.

| Ankiss123 a răspuns:

Haide sa nu spunem grasa... eu am 1. 60 si 46 de kg
o prietena de-a mea are 1. 63 si 59 de kg... cred ca ai inteles ca ar trebui sa mai dai ceva jos...

| deUts explică:

Pai lumea spune canu mi-ar sta bine slaba.sh casunt potrivita!

ce sa fac?

| angelo200 a răspuns:

Pai cam da

| God_1675 a răspuns:

Esti multă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti putin grasa da nu trebuie sa fie o problema ca esti grasa. Poti sa faci sport si o sa pierzi din greutate

| Monica_2388 a răspuns:

Pentru inaltimea ta esti bine, ca sa te mentii mananca multe fructe si legume si fa ceva sport.Mult succes!:*

| keo_8294 a răspuns:

Ce tot spuneti.la inaltimea ei e bine asa

| keo_8294 a răspuns:

Nimic.ai abia 13 ani crede-ma ca cu timpul o sa te mai dezvolti.