| reese a întrebat:

Buna straight face am 1.62 inaltime si 57 de kg. sunt grasa? daca da, cam cat ar trebui sa mai dau jos?straight face

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cam vreo 5 kilograme.

| Armatistul82 a răspuns:

Nu cred. eu am 1, 79 si am 67 kg si 14 ani.mananc cat pot eu de mult si fac sport toata vara, si nu is gras ma simt bine si robust. daca vrei sa slabesti fa sport de lunga durata in fiecare zi de exemplu ciclism sau fuga, innot.si mananca foarte variat

| reese explică (pentru Armatistul82):

Fac sport dar degeaba si nu manac mai nimic. se vede ca pierd in greutate, insa cand urc pe cantar tot atat am straight face. prima oara am crezut ca e cantarul stricat dar nu este

| Armatistul82 a răspuns (pentru reese):

Depinde si de formatia parintilor tai. daca si ei is asa...
dar nu conteaza fa mult sport, intr-un club sau ceva.de exempllu eu merg aici in italia.la un club se face sport si jocuri de la ora 8 pana la 5 cu pauza. si se zice ca daca mananci des dar putin e bine.sa mesteci mancarea bine si fructe multe si legume.niciodata nu manca ceva prajit in ulei de floarea soarelui. mananca ceva facut din cuptor.si nu manca orez cu paine, paine cu cartofi, cartofi cu orez deoarece au aceeasi consistenta fiecare

| pufy6646475 a răspuns:

Nu esti chiar grasa.Dar e o chestie de exemplu daca tu ai 1.62 ar trebui sa ai cu 10 mai putin, adica 52 de kg.(nu e obligatoriu sa ai 52 de kg, cum te simti tu bine si cat crezi tu ca ar trebui sa slabesti)