| BlackNightElf a întrebat:

Am 13 ani.E normal sa am parul colorat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu
fiecare face ce vrea cu viata lui
daca persoanei respective ii place culoarea parului sau se poate revopsi de cate ori ii doreste sufletelul

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Pe la 40 si de ani iti vei colora chelia.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU! Culoarea naturala a parului e cea mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi? laughing) parul tău vopsit?

| BlackNightElf explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackNightElf):

Din punctul meu de vedere, nu. Ești încă copil, am 17 ani, nu-s vreo baba, dar chiar nu sunt impresionata când vad fete de 12 13 ani care se comporta ca unele de 16 17, nu e ok. Așteaptă măcar pana la 15 ani, vopseaua distruge parul în primul rand și în al doilea, fii copil atât cât mai poți ca, copilăria se sfârșește în curând.

| BlackNightElf explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar vopseaua pe care o folosesc nu arde parul si nu este toxica

| darrio2007 a răspuns (pentru BlackNightElf):

Toate vopselele sunt chimice. Mai devreme sau mai tarziu tot iti ataca parul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackNightElf):

Ce vopsea de par folosesti?