| Co3mi0sul96 a întrebat:

Am 13 ani si mi-am scos ultimul canin cam de o luna aproximativ (dintr-un motiv sau altul nu se misca deloc) astazi am observat ca a iesit varful dintelui si este rasucit cu aproximativ 30 grade trebuie sa port un fel de aparat dentar pentru al indrepta sau pot face altceva? (scuze pentru categorie dar ma grabesc sa nu creasca dintele ca sa fie mai gred de indreptat) Funda tongue!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa vezi un dentist. S-ar putea sa fi iesit normal si sa fie doar parerea ta.