| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani jumate si m.am hotarat cu prietena mea in varsta de 17 ani sa facem sex cat mai curand. Ce sfaturi imi puteti da? De precizat este faptul, ca eu sunt virgin si ea nu mai este...

4 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Nu e indicat sa iti incepi viata sexuala de pe acum.Tu nu te gandesti ca prietena asta a ta poate avea orice boala (SIDA)iar tu nici macar sa nu stii. Apoi te nenorocesti pe viata.Mai asteapta cativa ani acum nu mai mori tu daca mai ai rabdare putin. :* sper ca te am ajutat big grin si sa nu faci greseala asta

| TheHeineken a răspuns:

Tu ai 14 juma si prietena ta are 17? laughing))))))))))))))))))

| catalinnaelena a răspuns:

De la 14 ani? surprisesurprise
tu stii macar ce inseamna viata sexuala?
parintii tai stiu despre asa ceva?
Doaaamne! ce au ajuns sa faca copii din ziua de azi...mi se zbarleste parul pe mine....Groaznic!

| GЯingo a răspuns:

Unii încearcă probabil să te descurajeze,unii nu,depinde ce-i în capu' lor,nu poţi ştii ce gândesc,dacă te simţi pregătit,mult noroc, dar cel mai important, protejează-te, în felu' ăsta eviţi SIDA, HIV şi multe altele.