| AlinParcas a întrebat:

Am aflat de curand ca prietena mea nu mai este virgina. Eu inca sunt virgin. I-am propus sa facem sex si ea a fost de acord. Nu ma sperie neaparat faptul ca ea stie mai multe decat mine in "de-ale sexului", ma sperie faptul ca e mai mica decat mine cu 2 ani si stie mai multe. Eu am 17 ani si ea 15. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Hei, să nu uităm de limbă și alte orificii!

@AlinParcas - nu fi așa convins că, dacă nu mai e virgină, a devenit brusc o mare expertă în arta iubirii! Dacă ai citit multși ai mai văzut și ceva pornache, e foarte posibil ca tu să fii expert pe lângă ea. Cu o singură problemă - o să reziști (probabil) mult prea puțin. Așadar, va trebui să compensezi acest neajuns cu mâna sau cu... imaginație!

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa-te pe mana ei si nu o sa-ti para rau.

| AlinParcas explică (pentru neutrino):

M-am gandit si la asta. Dar sincer ma sperie enorm de mult faptul ca are 15 ANI! daca era de varsta mea era ok. Stiu ca e mult mai ok sa iti incepi viata sexuala cu o fata care si-a inceput-o inaintea ta.

| neutrino a răspuns (pentru mihai69):

Amice, ai gresit adresa...

| mihai69 a răspuns (pentru neutrino):

Hei, să nu uităm de limbă și alte orificii!

@AlinParcas - nu fi așa convins că, dacă nu mai e virgină, a devenit brusc o mare expertă în arta iubirii! Dacă ai citit multși ai mai văzut și ceva pornache, e foarte posibil ca tu să fii expert pe lângă ea. Cu o singură problemă - o să reziști (probabil) mult prea puțin. Așadar, va trebui să compensezi acest neajuns cu mâna sau cu... imaginație!

| SkyPilot a răspuns:

Daca fata nu corespunde inaltelor tale standarde morale, daca nu o poti respecta si accepta asa cum este, renunta sa i-o mai tragi, desparte-te de ea si cauta-ti una pe gustul tu. Daca nu ii spui sincer ce crezi despre ea si profiti de ea, asta te face sa devii josnic.

| MorganaM a răspuns:

La asemenea varsta deja stie atatea?! :O

| AlinParcas explică (pentru MorganaM):

Asta ma sperie! Asta ma framanta!

| MorganaM a răspuns (pentru AlinParcas):

Pai, cred ca e mai degraba tipa care umbla numai dupa aventrui, nestatornica... si nu buna pentru viitor...

| Dracoola a răspuns:

Daca nu este virgina nu inseamna ca e vreo experta. Multe fete mimeaza orgasmul. La baieti e mult mai clar, la marea majoritate a fetelor nu. Daca te place, te va accepta cu toate stangaciile tale, ma indoiesc ca ea este atat de sigura pe ea. Nu te mai speria, nu ai de ce.

| Iridescent a răspuns:

Se pricepe fata la 15 ani, ai nimerit-o amicelaughing