| SaRiNoOtZa a întrebat:

Am 14 ani si 1.50 si am 62 de kg.Sunt prea grasa pentru inaltime asta? Astept un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Hey.laughing stai linistita ...eu am 60 de kile si am 1. 72...

daca dai 10 kilograme jos... e bine... da nu-i neaparat ...simte-te bine in pielea ta happy si nu asculta toate postiile... daca esti gras sau slab tot om esti ...tot thu esti! bafta :*:*:*:*

9 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Da cum am mai spus ar trebui sa slabesti pana pe la 40 de kg.

| ralucaralu a răspuns:

Eu am 1. 60 si 43 de kg...probabil ca trebuie sa slabesti si tot 14 ani

By AlinoOtsa

| Guitarlove a răspuns:

Esti cam grasuta.hee hee Daca ajungi totusi la 55 de kilograme ar fi perfect. Dar trebuie sa te simti bine in pielea ta.winking Poti face exercitii fizice... pilates si sa mananci mai putin daca chiar vrei sa slabesti. Daca nu vrei, fa tot e faceai inainte.Pa,pa!

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Stai linistita ca nu e rau.si su am tot 14 ani 1. 50 si 50 kg. dar suntem in dezvoltare si o sa ne mai inaltam oricum si atunci cazi si in greutate. pup(ps si eu sunt fan demi)

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Stai linistita ca nu e rau.si eu am tot 14 ani 1. 50 si 50 kg. dar suntem in dezvoltare si o sa ne mai inaltam oricum si atunci scazi si in greutate. pup(ps si eu sunt fan demi)scuzati pentru greseli

| eusinumaieu a răspuns:

Depindetongue... tu cum te crezi? ar mai trebui totusi sa slabesti tongue. iar eu ar trebui sa mai pun pe mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mai slabesti Si nu ca ar trebui musai

| inferno123 a răspuns:

Da cam grasa eu am 1. 75 si am 15 ani si 60 kg

| inferno123 a răspuns:

Cam grasa eu am 15 ani inaltimia 1. 75 si 60 kg ar trebi sa mai slabesti putin