| NattyRoxy a întrebat:

Sunt fata, am 13 ani 1.61 m inaltime, si 47 de kg.Sunt grasa? Daca da, cum pot slabi dar nu prin diere drastice.Multumesc anticipati si ofer funtita!

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Nu eşti grasă deloc, aş da orice să am şi eu 47 de kg. laughing Eşti înaltă, slabă, menţine-te în formă. Nu mai pune şi nici nu mai slăbi.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Esti slaba.

| AlleSss a răspuns:

Hei. Grasă? raised eyebrows. Nea, nu ești grasă!winking. Simte-te bine în corpul tău.

| Ioana300 a răspuns:

Nu esti grasawinking

| geanina23 a răspuns:

Nu esti grasa si iti spun ca eu am 30 kg si lumea imi spune ca sunt foarte slaba la 12 ani deci tu ai fi bine poate sa slabesti vreo 3 kg eu nu stiu mananc de toate exceptand ciocolata chipsurile din cand in cand si nu ca as tine o dieta ci pentru ca nu pot sa mananc atatea mi-e greata sau ma apuca cateodata poftaaa aia mare si mananc o groaza dar asta la vreo 3 luni cca! cu placere!

| Mariab94 a răspuns:

Nu esti grasa pentru inaltimea ta. mentinete in forma prin sport

| ABCDA a răspuns:

Hei! si eu am tot 13 ani si am 1, 66 si 37 kg... pentru inaltimea mea eu sunt foarte slaba dar tu cred ca esti tocmai bine! daca te simti grasa poti slabi max 2 kilograme, pentru a ajunge la 45, dar eu zic ca esti bine! pupici :*