| pisiiiiii a întrebat:

Am 14 ani si ieri mi-am facut primul iubit, astazi eram cu o prietena si cand am plecat, ea a mers inainte sa ne lase singuri si am vrut sa il sarut pe buze dar el a vrut sa-si strecoare limba printr-e buzele mele si eu am spu: nu acum...el a zis: ok....si am plecat. L-am refuzat pentru ca pana acum nu am mai avut un sarut frentuzesc si nu vreau sa observe asta. Maine o sa ne intalnim din nou si am impresia ca se va intampla. Spuneti-mi si mie cum se saruta frantuzeste, stiu ca trebuie sa iti lasi buzele intredeschise si sa te joci cu limbuta lui, dar mai detaliat, plz.
Dau funda!
Am emotii :*

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Meh. asa eram si eu inainte de primul sarut. Stai calma, totul vine de la sine, nu ai nevoie de instructiuni, lasa-te "dusa de val". ( nu care cumva sa te concentrezi prea mult ca strici momentul laughing )

| positivity a răspuns:

Acum nu, mâine nu, peste o lună nu. Dacă tot continui să-l refuzi sperând că vei învăța singură, iar că el nu va observa asta, te înșeli. Nu vei învăța nimic așa, și îl vei plictisi și pe tip. Va considera că nu știi ce vrei, că ești o copilă, și adio relație.

| pisiiiiii explică (pentru positivity):

Pff, am iesit din nou cu el si am facut-o, nu pot sa zic ca a iesit perfect da urmatoru o sa fie mai bine. :* :*

| positivity a răspuns (pentru pisiiiiii):

Asta e bine. Nu a fost atât de greu precum credeai, nu?
Presupun că te simți mult mai liniștită acum.

| pisiiiiii explică (pentru positivity):

Ma simt mai linistita da tot nu a prea fost doar de vreo 2 sec da urmatoru o sa fie mai ok happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e destul de detaliat, crezi ca saratul se face cu instructiuni stricte? o sa vedeti voi ce iese

| Cigarettă a răspuns:

Nu există "instrucţiuni" pentru sărut. Totul vine de la sine -_- -

| Biancaalone a răspuns:

Mai,sarutul nu se invata, acesta vine de la sine! Nu trebuie sa ai niste reguli stricte! Eu una zic sa fi sincera cu el si sa-i spui ca e prima oara cand faci asta! Asa va stii cum sa te ia si el!