| Sorina2000pfffffff a întrebat:

Am 14 ani si sunt in clasa 8... vreau sa va spun ca de ceva vreme am observat ca mi-a iesit ceva pe picioare seamana cu varicele, sunt asa ca venele unflate si rosii ..mentionezca toti din neamul meu au varice, si eu nu vreau sa am asa repede sadsadsadsadsadsadsadsadsad ce credeti ca sunt varice sau nu.si ce trebuie sa fac sa dispara, mi-au aparut pe ambele picioare. daca sunt varice prefer sa mor

1 răspuns:
| 340kll a răspuns:

Medicul de familie te-ar ajuta cu asta mai bine decat sfaturile noastre :*