| Sorina2000pfffffff a întrebat:

Buna ma numesc Sorina, am 14 ani si sunt in clasa 8... vreau sa va spun ca de ceva vreme am observat ca mi-a iesit ceva pe picioare seamana cu varicele, sunt asa ca venele umflate si rosii ..Mentionez ca toti din neamul meu au varice, si eu nu vreau sa am asa repede sadsadsadsadsadsadsadsadsad ce credeti ca sunt varice sau nu si ce trebuie sa fac sa dispara, mi-au aparut pe ambele picioare. Daca sunt varice prefer sa mor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| userSname1 a răspuns:

Eu cred ca nu ai prea repede! si daca nu mai iesi afara din casa 2 saptamani iti trece!