| roox a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma angajez pe timp de vara.
Unde aş putea?

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Eu iti zic sa-ti traiesti copilaria, pentru ca atunci cand vei creste mai mare si vei incepe a munci te vei saturaa!

Bine tu faci cum vrei

| Florin a răspuns:

Eu vreau sa ma angajez pana in vacanta asta, dar eu as vrea ca vanzator de inghetata, am 12 ani, stiti altceva>

| Diiiiiia a răspuns:

La o pizzerie, un restaurant din oras, sau la un peco...acolo stiu eu ca angajeaza si fete de aceasta varsta
[nu oferi fundablushing?]

| StarDustD a răspuns:

Un club de noapte

| rvr a răspuns:

Nu esti cam mica sa te angajezi? nu cred ca vezi gasi ceva de lucru dar intreaba daca poti sa ai grija de copii, la sapa, ect