| Anax2 a întrebat:

Vreau sa ma angajez pe timp de vara dar nu stiu cum si ce as putea sa fac. am 17 ani. va rog sa ma ajutati happy

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cauti anunturi sau locuri unde se angajeaza, te duci, vorbesti. Te alege bine, nu te alege, te duci in alta parte. Depinde si in ce zona locuiesti. De facut, poti sa faci multe.

| Legend123 a răspuns:

Pai poti sa fi chelnerita la un restaurant, sa imparti pliante prin hipermarketuri, sa prezinti produse de la avon sau alte firme de-astea de cosmetice, sa faci video-chat ( glumesc ) laughing). o munca usoara cu jumatate de norma e perfecta pentru varsta ta. happy

| Clujean25 a răspuns:

Vorbim cu băieții să te trimită pe Germania?
.
I was joking laughing
În perioada de vară se caută multe promoterițe/merchandisere prin mall-uri sau hipermarketuri. E ideal pentru un prim job...

| lolys20 a răspuns:

Buna! Te poti angaja la un restaurant ca, chelnerita, sau poti imparti pliante la mall.