| kcufaevigtnodi a întrebat:

Am 15 ani, nu am avut niciodata relatii sexuale dar imi intirzie ciclul menstrual cu 10 zile, sunt speriata si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna Veronica! Nu te mai speria si la mine a facut la fel, ciclul are dereglarile lui, nu ai ce sa ii faci.Bafta! happy

| puisor98 a răspuns:

Hei..linistestete..nu ai absolut niciun motiv de ingrijorare happy..eu am 14 si nici mie nu-mi vine regulat..adik nu am o data fixa cand trebuie sa-mi vina..si nici nu ma gandesc la asta...e normal sa nu fie regulat happy. deci nu te ingrijora. :*

| ριтιкaa a răspuns:

Buna! nu te speria e ceva normal si firesc mie mi se intampla foste des acest lucru si nu am intretinut relatii sexuale si am 17 ani. sper ca ti-am fost de folos

| cole21 a răspuns:

La varsta ta inca nu e regulat, nu cred ca e o problema ca iti vine mai devreme sau ca iti intarzie, dar daca vrei sa te linistesti poti sa te duci la ginecolog

| kcufaevigtnodi explică:

Retraiesc enorm de mult ajutati-ma va rog))