| GaNgSty a întrebat:

Am 15 ani si de regula nu sunt fumator. am fumat cateva tigari acum vreo 5 luni dar tot nu m`am obisnuit cu ele... dar acum nu fumez deloc.
Vreau sa ma duc, cu tovarasii la nargilea si vreau si eu sa incerc narghileaua si sa ma bucur de ea adica sa nu trag 2-3 fumuri si sa imi continui cocktailul sa trag cat am chef (nici chiar, ca disperatu).
In concluzie :
Se va intampla ceva rau daca trag dintr-o data in afara de a ma lua cu frisoane si transpiratie ca la tigara?
Astept raspunsuri referitoare la subiect.
Funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai slaba numai ca vei avea frisoane daca tragi mult si repede, daca nu are nicotina atunci poti trage mai mult si fara probleme.

| Gmcc a răspuns:

"trasu la narghilea" cu fumatu tigarilor dupa mine e complet opus! Adica narghileaua nu mi se para asa de toxica fata de tigari! Nu vei avea nici o reactie cum ai zis tu frisoane si altcevawinking! Mergi linistit! Doar sa incepi treptat! Nu din prima cati potiwinking!