| GokuUltraInstinct a întrebat:

Am 15 Ani și sunt slab ( sunt băiat) și vreau sa pun ceva masă musculară dar nu pot sa fac exerciții fizice multe ( daca fac 2 flotări am obosita și nu mai pot), și nu prea știu ce să fac...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpara 2 gantere si incearca sa faci aceste exercitii https://www.youtube.com/watch?v=4tIbpaazz2E,cea mai buna proteina de cea mai buna calitate este in carne, oua nu in legume, fructe, e ok si doua maine 3 si tot asa, manca multa carne, legume, fructe fa aceste exercitii la ora 17 dupa masa

| Arimoshi a răspuns:

Nu mai face flotari si incearca sa mananci mai multe proteine (care nu se gasesc doar in banala carne dar si in fructe si legume)
Incearca sa faci alt tip de exercitii si daca nu ai ideii atunci cauta pe Youtube