| Beatricel a întrebat:

Am 16 ani, 1. 60 si 50 de kg. Voi ce parere aveti? Este normal? Am picioarele subtiri(sau cel putin asta e parerea mea, sunt mai plinuta in partea de sus, decat jos) Ce as putea face pentru a imi ingrosa putin picioarele, sau ce papuci ar trebuie sa port pentru a imi mai taia putin din picior, astfel incat sa para mai grosut?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Didi908 a răspuns:

Hmm. la 16 ani 1. 60 cred ca nu e bine dar nici rau! :d [eu am 13 ani si am 1. 65] poti practica un sport gen: basket ca sa te mai inalti iar la kg este bine. Poti purta pantofi fara toc, adidasii sunt perfecti. ei ma fac sa fiu mai grasuta putin big grin