| proscanandrei70 a întrebat:

Am 16 ani! Fac sala din August! Am pe cineva care imi mai da sfaturi despre asta, imi zice tot despre cresterea greutatilor, sa mananc imediat dupa antrenament etc. Despre abdomen mi-a zis ca sa nu il prea bag in seama, ca trebuie sa mananc enorm. A spus ca trebuie sa il las la sfarsit. nu stiu ce inseamna. Ca nu trebuie " bagat in seama" acum. Spuneti-mi ce sa fac. Ca nu stiu. Daca trebuie sa dau mai multe detalii, imi spuneti. Dau funda celui mai bun raspuns! Scuze pentru categorie!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Pentru a ti se vedea abdomenul trebuie sa ai un procentaj de grasime corporala de 10% sau mai putin. Asta fara sa te incordezi. Probabil de asta ti-a zis sa il lasi la urma. Poti face diverse tipuri de abdomene, dar el se va dezvolta si de la celelalte exercitii de la alte grupe musculare. Important este sa fii slab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie bagat si el in seama si sa ai o alimentatie sanatoasa, altfel vei deveni musculos cu burta