| DOLARVS a întrebat:

Am 16 ani si in intaltime 1.75 si n-am crescut de 1 an si am fost si la Sala. mai am sanse sa Cresc?happy

Răspuns Câştigător
| Panteryas a răspuns:

E oarecum ok inaltimea ta, daca ai tras de fiare cad erai ceva mai tanar nu cred ca o sa mai cresti da daca vrei asa mult sa cresti sunt 2 metode:Natural si artificial
-Naturaltonguerin sport si miscare frecventa adica sporturi gen baschet, handbal etc.
-Artificial:Injectezi tot felul de chiestii in picior saptamanal sau chiar zilnic.
Iti recomand calea naturala.