| Emmilia a întrebat:

Am aflat ca baiatul de care imi place si care ma place nu vrea sa fie cu mine pentru ca nu ii place sa se pupe. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai ii explici ca daca nu vrea nu il saruti. Ca sa nu pari o perversa nebuna dupa saruturi. Si ca o veti face cand va fi pregatit.

| luly16 a răspuns:

Pai ii explici ca daca nu vrea nu il saruti. Ca sa nu pari o perversa nebuna dupa saruturi. Si ca o veti face cand va fi pregatit.dar el poate nici nu stie sa sarute