| Laurentiu_9312 a întrebat:

Intrebare pentru fete Imi place de o fata care imi tot spune ca vrea sa ma pupe si se tot da la mine VoI credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Normal ...Altfel nu se dadea la tine.Nu?

5 răspunsuri:
| Aly359 a răspuns:

Evident! Ce mai astepti? invit-o la un suc!

| misa_9064 a răspuns:

Simcer cred ca sar putea sa te fraiereasca, sa fie doar o foaca depinde si de fata, dar normal asta fac baieti nu fetele. da ar trebui sa o intrebihappy

| ThinkPinkBb a răspuns:

De ce nu o intrebi in fata? dar ai grija sa o privesti in ochi...ma rog, acum depinde si de personalitatea ei

| pitiqaa a răspuns:

Ma gandesc ca dalaughing)

| TamiHa a răspuns:

Buna! Din toata experienta mea de fata nu stiu ce sa iti spun, pentru ca acum, mai nou nu ai cum sa stii daca o fata te place decat daca o intrebi (ai grija ca nu toate fetele sunt sincere cand spun: "te plac!"). Trebuie sa iti mai spun ca unele fete profita de baieti! Cel mai bine ar fi sa o intrebi si daca spune: "da", vezi tu ce faciwinking
Succes!