| amyca a întrebat:

Am aflat de curand ca prietenei mele ii place de acelasi baiat de care imi place si mie.Lui ii place mai mult de mine.Stiu asta pentru ca seara primesc trandafiri si alte chesti de la el. Ea nu mai vorbeste cu mine si vrea sa ne batem pentru el. Dar eu nu vreau acest lucru.Ieri seara ne-a prins la film ca eram impreuna. Dupa film mi-am vazut iubitul sarutando cu pasiune.Sa mai fiu cu el? Sau sa-i dau papucii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii da papuci caci asa prietena ta va avea control, hai da-te la el saruta-l, imbratiseaza-l, evident cand este si ea de fata laughing. si fa-o geloasa...

2 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Da-i papuci.Si prieteniei... ee problema mai grealaughing. Ramane la alegerea ta daca mai vrei sa fi prietena sau nu.Eu cu a mea nu mai am ce discutahappy si la noi este asemanator cu a ta.Bine noi am trecut si prin faza cu cearta, Ella -prietena mea, mi-a facut lucuri foarte urate... bine si eu i-am razpuns pe masura.Dar oricum pe el scoate-l din ecuatii.Sau daca tii asa de mult la el, vorbeste cu el spune-i ce ai vazut, spune-i nelamurirea ta si zi direct sa se hotarasca.Si daca zice cu tine si vrei neaparat poti sa ramai cu el, sau poti sa ii spui ceva de genul:''Ghinion ca acum nu mai vreau eu sa stau cu tine''/Si inchei :*

| MicutzaaPooh a răspuns:

Aaa? ce`i asta?laughing sincera sa fiu in locul tau nu as mai vorbi cu nici unul. El mai e cum mai e ca e baiat dar prietena ta :-s