| mardeamor a întrebat:

Am auzit ca daca te duci la biserica sf anton in fiecare marti 9 saptamani la rand si iti pui o
dorinta ti se indeplineste a fost cineva si i s-a indeplinit?

astept rasp tnxlove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat.mergi in fiecare marti. timp d 9 saptamana in care dai un acatist.si t rogi pentru cei dragi tie. le scrii prenumele apoi incepi sa scrii c iti doresty u pentru tine.servici.un viitor bun.sa skapi d o problema x.in fine. iar apoi in ce-a de-a 10-a marti. t duci si dai acatist d multumire.si trebuie sa cumperi faina. ulei, malai vin rosu. orez zahar paine.sare. face preotul o slujba si apoi le iei acasa. iar una din paini trebuie sa imparti din ea cate o bucatika la 9 persoane.si da este adevarat chiar se implineste

2 răspunsuri:
| franck2222 a răspuns:

Sincer nu stiu dar cred ca asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se poate indeplini orice dorinta daca ai credinta tare in Dumnezeu.Asta voi crede toata viata mea.Cu credinta si indelunga rabdare orice vis poate deveni realitate.happy