| mardeamor a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare care sper ca va fi citita de cei credinciosi si ma vor ajuta cu un raspuns.rugaciunea sfanta marta cea care se face timp de 9 marti este adevarat ca ti se indeplineste dorinta dupa? eu am inceput si deja am 7 saptamana de cand o fac si cred cu tarie ca ma va ajuta. cei care nu cred si au chef de glume sa nu raspunda.doar cei sinceri multumesc din suflet.astept raspuns, daca cineva s-a rugat sau cunoasteti pe cineva ori pe net vreun caz in care i s-a indeplinit dorinta astept rasp!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! este f adevarat.am citit-o de catva ori si intotdeauna mi s-a indeplinit dorinta. uneori chiar inainte de cele 9 marti.carmen

| adriansimon a răspuns:

Sfantului Anton poti cere ce vrei daca e ceva realistic desigur si eu cred ca e asa da nu-s sigur oricum cea mai sigura idee e sa intrebi un preot.Si daca mai vrei sa citesti rugaciuni puternice iti recomand "Talismanul", Braul Maicii Domnului" si "Visul Maicii Domnului" sunt rugaciuni puternice