| w1zz a întrebat:

Am avut o prietena dar foarte buna iar acum nu mai vorneste cu mine si nu stiu dc :[[

Răspuns Câştigător
| alle529 a răspuns:

Da vorbeste tu cu ea intreab`o de ce ii suparata pe tine, poate iti vorbeste... poate ai facut tu ceva si ai suparat`o, cere`ti scuzehappy

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Prietena sau iubita? Daca ti-e doar prietena de ce s-ar supara pe tine ca te-a vazut cineva cu alta? Mai insista... sun-o, trimite-i un mesaj, lasa-i offline-uri... Incearca sa afli ce s-a intamplat.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
pai vorbeste cu ea si intreab-o ce s-a intamplat...

| Elly4all a răspuns:

Alte detalii ar fi de folos..asa nu te pot ajuta.

| catalina_2916 a răspuns:

Pai intreab-o ce se intampla cu ea, de ce nu mai vorbeste cu tine ca nu intelegi de ce are comportamentul asta...mai ales daca tu stii ca nu i-ai gresit cu nimic...sau cel mai bine rogi o prietena comuna de-a voastra sa o intrebe de ce nu mai vorbeste cu tine...

| DonGiovanni a răspuns:

Ma dar ce esti asa timida du-te la ea si zi ma cutareasc-o dc numai vorbesti ma cu mine ce ti-am facut eu big grin. (eu asa as face)

| Andreea24 a răspuns:

Nici noi.

| autoboy a răspuns:

Nici eu...

| ade_7333 a răspuns:

Probabil si-a gasit o alta prietena sad

Sau gandeste-te poate ai spus cuiva ceva de ia...si a deranjato!
...Incearca sa vb cu ea si intreab-o dc e suparata pe tine sad probabil ai facut tu ceva sau...thinking

| w1zz explică:

Am vorbit am incercat si pe mess si nu vorbeste am incercat si fata in fata stiu ca cine face asa pe mine cineva a mintito ca m-a vazut cu alta :[[

| w1zz explică:

Ma eu is baiat si ea era fata cu si-a gasit alta prietean ca nu era lezby sau era :/

| BigSmile a răspuns:

Cred sincer ca ar trebui sa te uiti la context.
1. Daca isi petrece timpul cu genuri diferite de persoane decat inainte inseamna ca pur si simplu nu mai doreste sa stea cu genul tau de oameni
2. Exista posibilitatea de a fi influientata de cineva(familie, o noua prietena, o anumita persoana care nu e de acord cu tine...etc.)
3. Poti de asemenea sa porti chiar tu o parte din vina. Daca ai banuieli, pur si simplu roag-o sa fie sincera si sa iti spuna daca ai calcat stramb.