| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Am avut un Nokia 5000...Nu voiam sa se uite altcineva in el, asa ca mi-am bagat cod de deblocare.

Intre timp mi-am cumparat altul mai performant si am uitat codul de la Nokia.(codul era scris de mine)

Si acum as vrea sa revin la Nokia.Cum as putea afla codul?big grin

Sper ca ati inteles despre ce e vorba.As vrea sa stiu si cat ar putea costa.

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Il duci la un service GSM si le zici ca nu mai stii codul tel. si contracost ti-l deblocheaza ei. Dureaza cam 5 min. si te costa in jur de 20 lei.