| xFunkyGirlsX a întrebat:

Am buzele uscate ce sa fac si spun ca m-am dat cu strugurel dar degeaba.Imi sunt tot crapate.

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, este de la frigul de afara, asa ca uite cum sa faci: inainte sa iesi din casa date cu crema de galbenele pe fata, inclusiv pe buze, asteapta sa intre bine in piele apoi date cu strugurel, si gata, faci asa 2-3 zile, si problema se rezolva, iar daca ai dori sa fie mai eficient, fa acelasi lucru si seara inainte sa te culciwinking

2 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Buna am avut si eu problema asta trebuie sa folosesti strugurel, dar daca nu e bun cum nici mie nu mi-a fost da-te cu miere pe buze este super eficient iti garanntez altceva nu ai de facutwinkingwinkingwinking:*Baftawinking!:*
funda?:. plss// puppy dog eyes

| Holocaust a răspuns:

în afară de ce s-a mai spus pe aici, nu ştiu ce prostie de balsam de buze foloseai tu. încearcă ceva cu vitamina E. Sunt cele mai eficiente.Se găsesc la farmacie. Sper că nu foloseai de-ăla cu enşpe mii de nuanţe, despre care sperai să arate şi bine, şi să fie şi eficient...